امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موقعیت مکانی :       طبقه 1- ( زیر زمین اول  قرار  دارد )

شماره تماس مستقیم : 45839 - داخلی 602-601  

 

 

ویژگی های بخش رادیولوژی :

بخش رادیولوژی  دارای  یک دستگاه رادیولوژی DDR پیشرفته با مارک زیمنس می باشد که با این دستگاه تمام گرافیهای روتین و تخصصی قابل انجام است . 

گرافیهای Total spine   و Alignment view   نیز که (بجز چند مرکز ) در مراکز دیگر انجام نمی شود ، در این مرکز قابل انجام است .

دستگاه سونوگرافی مارک gevoluson E 8    این مرکز از بهترین دستگاههای سونوگرافی حال حاضر دنیاست و قابلیت انجام تمامی سونوگرافیهای روتین و تخصصی ( آنومالی جنین ، غربالگری ، ترانس رکتال ، ترانس واژینال ، سه بعدی ، چهار بعدی و سونوگرافی رنگی عروق ) را دارد .  دستگاههای ماموگرافی دیجیتال ، پانورکس و سفالومتری دیجیتال و همچنین دستگاه تراکم استخوان ، ثبت سفارش شده و در آیندهُ نزدیک نصب خواهند شد .

 

پذیرش بیماران :

بیماران بستری پس از ثبت درخواست رادیوگرافی و یا سونوگرافی ، توسط پرستار بخش مربوطه در سیستم پذیرش رادیولوژی به بخش رادیولوژِی اعزام شده و پس از تطابق درخواست  با دستور پزشک در پرونده  ، از خدمات مورد نظر بهره مند می گردند. بیماران سرپایی با مراجعه به پذیرش رادیولوژی و ارائه درخواست پزشک به منشی ، از خدمات مورد نظر  بهره مند میگردند. بیمارانی که احتیاج به نوبت دهی دارند با گرفتن شماره مستقیم 44499126  و یا گرفتن شماره بیمارستان و داخلی 602-601  به پذیرش رادیولوژی متصل شده و نوبت دهی انجام میگردد.

 

تعداد تخت موجود در بخش :

بعلت مجاورت بخش رادیولوژی با بخش سی تی اسکن و ام آر آی  ، در صورت  نیاز به تحت نظر بودن بیمار ، از سه دستگاه تخت ریکاروری موجود در بخش فوق استفاده می گردد.

 

جهت رزرو وقت کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امید با شماره تماس مستقیم : 02144499126 تماس حاصل نموده و یا از طریق سامانه اینترنتی بیمارستان نسبت به اخذ نوبت از راه دور و بصورت اینترنتی اقدام بفرمایید. همچنین در صورت نیاز میتوانید از خدمات مشاوره پزشکی رایگان بیمارستان امید توسط پزشکان فوق تخصص نیز از طریق منوی مشاوره پزشکی اینترنتی بهره مند گردید.

 

 

 

منو