امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موقعیت مکانی :       طبقه 1- ( زیر زمین اول  قرار  دارد )
شماره تماس مستقیم : 45839- داخلی 602-601 
 
 
بخش اورژانس بیمارستان امید در طبقه 1- واقع می باشد.با در ورودی مجزا جهت آمبولانس و جهت بیماران سرپایی. این بخش شامل 21 تخت می باشد. اتاق ایزوله با فشار منفی جهت بیماران عفونی.
 اتاق CPR جهت بیماران بدحال که نیاز به احیاء قلبی-ریوی دارند. اتاق عمل سرپایی با کلیه تجهیزات پیشرفته. تعداد پزشکان مقیم اورژانس 9 نفر می باشد که از این تعداد 6 نفر آنها متخصص طب اورژانس می باشند. بخش اورژانس 10 عدد نیروی پرستار اورژانس کار دارد.
 
اهداف
 

    ارتقاء بهبود سامت و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت بالا در حداقل زمان ممکن با بهره گیری از پرسنل متعهد و پزشکان متخصص
    ایجاد محیطی امن و آرام به دور از تنش و استرس برای بیماران

 
 
شرح خدمات
 

    معاینه اولیه بیماران در تریاژ بر اساس سطوح ESI و ارائه خدمات پزشکی متناسب با سطح تریاژ بیماران
    احیاء و CPR بیماران بدحال بر اساس جدیدترین متد ACLS
    ارائه آموزشهای لازم به بیمار و همراه
    برگزاری کنفرانسهای علمی منظم برای پرسنل اورژانس با هدف ارتقاء دانش و کارایی

 
 
امکانات و تجهیزات
 
اورژانس بیمارستان امید مجهز به 18 تخت بستری حاد ۱ و حاد ۲ با تمامی امکانات و تجهیزات نظیر سیستم اکسیژن و وکیوم مرکزی، الکتروکاردیوگراف، مانیتورینگ ع ایم حیاتی، الکتروشوک، تختهای بستری الکتریکال، سیستم احضار پرستار، اینترنت و غیره میباشد
 
بخش اورژانس بیمارستان امید در طبقه 1- واقع می باشد. با در ورودی مجزا جهت آمبولانس و جهت بیماران سرپایی. این بخش شامل 21 تخت می باشد. اتاق ایزوله با فشار منفی جهت بیماران عفونی. اتاق CPR جهت بیماران بدحال که نیاز به احیاء قلبی-ریوی دارند. اتاق عمل سرپایی با کلیه تجهیزات پیشرفته. تعداد پزشکان مقیم اورژانس 9 نفر می باشد که از این تعداد 6 نفر آنها متخصص طب اورژانس می باشند. بخش اورژانس 10 عدد نیروی پرستار اورژانس کار دارد.
 
 
 بیمه های طرف قرارداد اورژانس به شرح زیر می باشد:
 

    بیمه صدا و سیما
    بیمه ایران
    بیمه SOS
    بانکهای تجارت
    بانک ملت
    بانک کشاورزی
    بانک سپه
    توسعه صادرات،
    بانک مرکزی
    بانک صنعت و معدن
    بانک مسکن

 

بازدیدکنندگان گرامی در نظر داشته باشید که در راستای رفاه هر چه بیشتر شما عزیزان در صورت نیاز میتوانید از خدمات مشاوره پزشکی رایگان بیمارستان امید توسط پزشکان فوق تخصص نیز از طریق منوی مشاوره پزشکی اینترنتی بهره مند گردید.

 

 

منو