امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

براساس یک دور اندیشی هوشمندانه و در راستای برنامه ریزی های کلان بیمارستان، بخش VIP بیمارستان با تعداد پنج اتاق در طبقه چهارم بیمارستان تاسیس شد.

علاوه بر آن هر یک از طبقات 2 و 3 بیمارستان دارای اتاقهای VIP میباشد. اتاقهای VIP سطح مختلف طراحی و مبله شده اند. حتی سختگیرترین سلیقه ها نیز در این اتاقها  احساس راحتی و رضایت خواهند کرد.

تختهای ویژه ICU ، مانیتورینگ مرکزی، ونتی اتورهای پیشرفته، سیستم احضار پرستار با امکان ارتباط دو طرفه بدون محدودیت زمانی و مکانی، امکانات ارتباطی شامل اینترنت وایرلس، سیستم کنترل هوشمند الکتریکی، مبلمان زیبا و مدرن، امکانات رفاهی کامل برای همراه یا همراهیان بیمار در طول اقامت بیمار، تلفن دیجیتال جهت تماسهای داخل و خارج از کشور به صورت مستقیم از داخل اتاقها و امکانات کامل سمعی بصری  شامل  تلویزیونهای جدید دیجیتال بخشی از امکانات این اتاقها هستند.

 

جهت ارائه هر چه بهتر خدمات پرستاری، پرسنل این بخش از افراد مجرب و آموزش دیده هستند و رسیدگی به امور بیماران به صورت Nursing care میباشد و بیماران در این بخش اطمینان خاطر خواهند داشت که بهترین خدمات درمانی به آنها ارائه خواهد شد.

 

 

بازدیدکنندگان گرامی در نظر داشته باشید که در راستای رفاه هر چه بیشتر شما عزیزان در صورت نیاز میتوانید از خدمات مشاوره پزشکی رایگان بیمارستان امید توسط پزشکان فوق تخصص نیز از طریق منوی مشاوره پزشکی اینترنتی بهره مند گردید.

 

 

 

منو