امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بخش بستری داخلی با 29 تخت بستری فعال، شامل اتاق های ۲ تختی، یک تختی، ایزوله و VIP در بلوک جنوبی طبقه سوم بیمارستان واقع شده است. بیماران عفونی در اتاق ایزوله بستری م یشوند، بیماران عادی و غیر عفونی در سایر اتاق های بخش بستری  میشوند

 

اهداف

هدف بخش داخلی مراقبت و حمایت درمانی از بیماران در محیطی آرام و فاقد از ترس و تنش های عاطفی، توسط پرسنل مجرب و کارآزموده و دلسوز، با بهترین کیفیت جهت تسریع روند بهبود بیماران می باشد.

 

شرح خدمات

بستری بیمارانی که نیاز به درمان در سرویس های فوق تخصصی گوارش، عفونی، اعصاب و بیماری هایی نظیر پنومونی، برونشیت، CP ، تشنج، هایپومگالی و غیره.

بستری بیمارانی که نیازمند رو شهای تشخیصی آندوسکوپی، کولونوسکوپی، برونکوسکوپی و غیره می باشند.

ارزیابی و بستری کلیه مراجعین کاندید عمل اجرای اقدامات لازم جهت آزمایش های تشخیصی، انجام گراف یهای لازم و غیره.

آموز شهای لازم در بدو ورود، حین بستری و ترخیص بیماران و ارائه مطالب آموزشی مرتبط به بیماران شناسایی بیماران پرخطر، کنترل و نظارت دقیق بر این بیماران مراقبت از بیماران و تغذیه طبق رژیم غذایی مشاوره مستمر پزشکان متخصص و مجرب به روز رسانی اطلاعات و دانش نیروی انسانی با برگزاری جلسات و کنفرانس های داخل بخش در دسترس بودن جزوات آموزشی جهت پرسنل

 

تجهیزات و امکانات بخش جراحی

سیستم اکسیژن و وکیوم مرکزی، الکتروکاردیوگراف، مانیتورینگ علایم حیاتی، الکتروشوک، تخت های بستری الکتریکال، سیستم احضار پرستار، اتاق ،VIP تلویزیون، اینترنت و غیره.

 

بازدیدکنندگان گرامی در نظر داشته باشید که در راستای رفاه هر چه بیشتر شما عزیزان در صورت نیاز میتوانید از خدمات مشاوره پزشکی رایگان بیمارستان امید توسط پزشکان فوق تخصص نیز از طریق منوی مشاوره پزشکی اینترنتی بهره مند گردید.

 

 

 

منو